Oran Kalkınma Projesi

“İÇME VE HAVUZ SULARINA BİYOSİDAL ÜRÜNLERLE GELEN SAĞLIK” Projesi

Orta Anadolu Kalkınma Ajansının Rekabetçi Üretim Mali Destek Programının genel amacı olan TR72 Bölgesi Kayseri ilinde rekabetçi sektörlerde faaliyet gösteren ve/veya stratejik alanlara yönelik ürünlerin imalatını yapan, kar amacı güden gerçek ve tüzel kişilerin program önceliklerine uygun olarak desteklenerek, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve çevresel öncelikler çerçevesinde, bunların ulusal ve küresel ölçekte rekabetçiliklerinin artırılması ve daha yüksek katma değerli mal ve hizmet değer zincirlerine geçisin sağlanması yoluyla bölgesel gelişmeye katkı sağlanmasına hizmet etmektedir.

Kalite Politikamız

Bu amaçlar doğrultusunda firmamızın özel amacı; “Sağlık bakanlığı yönetmeliği doğrultusunda işletmemizin tescilli biyosidal ürünlerin üretimine uygun hale getirilecek alt yapı ve belgelendirme çalışmalarının tamamlanması ile bölgemizde ilk defa biyosidal ürün üretimi sağlanması ile sağlık sektörüne yönelik kimyasal üretim ve satışında pazardan pay alarak gelir elde edilmesidir.” hedeflenmiştir.

Bu hedeflerle yola çıkarak “İÇME VE HAVUZ SULARINA BİYOSİDAL ÜRÜNLERLE GELEN SAĞLIK” adlı projemizi hazırladık ve başvuru yapan projeler arasında desteklenmeye karar verilmiş ve 26.05.2014 tarihinde TR72/14/KOBI01/0016 sözleşme numarası ile ajans ve firmamız arasında karşılıklı imzalanarak uygulamaya başlanmıştır.

Osman Kavuncu Cad. Cebeci Sk. No:4/B 38060 Melikgazi/KAYSERİ www.kateksan.com.tr


Bu web sitesinin bu bölümü T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “İÇME VE HAVUZ SULARINA BİYOSİDAL ÜRÜNLERLE GELEN SAĞLIK’’ projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk KATEKSAN İNŞAAT KİMYA MÜH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.’ne aittir ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini içermez.