Kurumsal

KATEKSAN İNŞAAT KİMYA MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Üretimimizdeki; yüzme havuzu, kazan ve soğutma suyu kimyasalları ve ilgili temizlik maddeleri ile 1983 yılında başlayan hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Üretimimiz dışında diğer verdiğimiz hizmetlerle size en iyisini sunmaktayız.
Bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.

Kalite Politikamız

KATEKSAN İNŞAAT KİMYA MÜHENDİSLİK SAN. LTD. ŞTİ. yönetim kadrosu ve çalışanları; kalitenin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir.

Varolan müşteri ilişkilerinin daha da kuvvetli ve kalıcı olması için müşteriye verilen sözlerin, bütün olanaklar kullanılarak yerine getirilmesi ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve her zaman güvenilir bir firma olmayı hedef belirlemiştir. 

İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standartları’nın, İSO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Standartları’nın, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi ve TSE - Hizmet Yeterlilik Belgesi’nin gereklerini yerine getirmeyi, yasal mevzuat şartlarını kalite yönetim sisteminin parçası olarak görmeyi ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi kalite politikası olarak belirler ve uygulamayı taahhüt eder.

VİZYONUMUZ

Firma çalışanlarımızla birlikte bir bütün olarak; her zaman büyümeye yönelik hedefler belirleyerek, belirlediği hedefleri gerçekleştirmek, ürün kalitesini sürekli arttırarak her zaman güvenilir bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Firma çalışanlarımız iş birliği ile;

Var olan müşteri ilişkilerinin daha kuvvetli ve kalıcı olmasını sağlamayı,
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı,     
Müşteri memnuniyetini sağlamayı,
Müşteri portföyünü genişletmeyi,
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmeyi ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi

MİSYONU olarak belirler

Belgeler